Příjmení Abdey

Chcete-li vědět více o příjmení Abdey, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdey je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdey.

Příjmení Abdey ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdey, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdey určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdey

Zobrazit mapu příjmení Abdey

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdeyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdey, abychom získali přesné informace o všech Abdey, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdey, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdey. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdey naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdey na světě

 1. Anglie Anglie (41)
 2. Kanada Kanada (11)
 3. Spojené státy Spojené státy (10)
 4. Kazachstán Kazachstán (6)
 5. Etiopie Etiopie (4)
 6. Niger Niger (3)
 7. Nikaragua Nikaragua (2)
 8. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (2)
 9. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 10. Skotsko Skotsko (1)
 11. Indonésie Indonésie (1)
 12. Rusko Rusko (1)
 13. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdey na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdey. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdey častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdey neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdey začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdey mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdey, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdey prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdey, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdey nebo některé z příjmení podobných Abdey vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdey jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdey s společným kořenem.

 1. Abdy
 2. Abde
 3. Abdee
 4. Abdeh
 5. Abade
 6. Abady
 7. Abd
 8. Abdi
 9. Abdo
 10. Abdoo
 11. Abdou
 12. Abdow
 13. Abdu
 14. Abed
 15. Abet
 16. Abide
 17. Abda
 18. Abtoy
 19. Abeed
 20. Abdii
 21. Abudeye
 22. Avdei
 23. Abdiu
 24. Abied
 25. Abudei
 26. Abbet
 27. Abdie
 28. Abad
 29. Abada
 30. Abadi
 31. Abadia
 32. Abadie
 33. Abadio
 34. Abaid
 35. Abat
 36. Abata
 37. Abate
 38. Abati
 39. Abato
 40. Abbad