Příjmení Abdiu

Chcete-li vědět více o příjmení Abdiu, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdiu je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdiu.

Příjmení Abdiu ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdiu, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdiu určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdiu

Zobrazit mapu příjmení Abdiu

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdiuů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdiu, abychom získali přesné informace o všech Abdiu, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdiu, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdiu. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdiu naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdiu na světě

 1. Makedonie Makedonie (325)
 2. Albánie Albánie (179)
 3. Kosovo Kosovo (53)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (41)
 5. Niger Niger (24)
 6. Srbsko Srbsko (24)
 7. Spojené státy Spojené státy (20)
 8. Švédsko Švédsko (14)
 9. Nigérie Nigérie (8)
 10. Slovensko Slovensko (7)
 11. Anglie Anglie (5)
 12. Rakousko Rakousko (4)
 13. Etiopie Etiopie (4)
 14. Itálie Itálie (4)
 15. Belgie Belgie (3)
 16. Lucembursko Lucembursko (2)
 17. Bosna a Hercegovina Bosna a Hercegovina (1)
 18. Česká republika Česká republika (1)
 19. Francie Francie (1)
 20. Řecko Řecko (1)
 21. Keňa Keňa (1)
 22. Rusko Rusko (1)
 23. Somálsko Somálsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdiu na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdiu. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdiu častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdiu neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdiu. To je způsobeno tím, že příjmení Abdiu často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdiu, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdiu.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdiu prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdiu, jak můžeme zjistit.

 1. Abdi
 2. Abdou
 3. Abdu
 4. Avdiu
 5. Abdii
 6. Abdie
 7. Abadi
 8. Abadia
 9. Abadie
 10. Abadio
 11. Abaid
 12. Abd
 13. Abdo
 14. Abdoo
 15. Abdouh
 16. Abdow
 17. Abdy
 18. Abedi
 19. Abeid
 20. Abid
 21. Abidi
 22. Abda
 23. Avdi
 24. Abdey
 25. Abhid
 26. Abde
 27. Abudi
 28. Abeit
 29. Abuid
 30. Abait
 31. Abit
 32. Abdee
 33. Abdeh
 34. Aabid
 35. Aabidi
 36. Abad
 37. Abada
 38. Abade
 39. Abady
 40. Abaida