Příjmení Abaida

Chcete-li vědět více o příjmení Abaida, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaida je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaida.

Příjmení Abaida ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaida, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaida určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaida

Zobrazit mapu příjmení Abaida

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaidaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaida, abychom získali přesné informace o všech Abaida, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaida, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaida. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaida naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaida na světě

 1. Maroko Maroko (443)
 2. Španělsko Španělsko (23)
 3. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (21)
 4. Palestinské území Palestinské území (16)
 5. Indie Indie (9)
 6. Pákistán Pákistán (6)
 7. Alžírsko Alžírsko (4)
 8. Anglie Anglie (4)
 9. Nigérie Nigérie (4)
 10. Kamerun Kamerun (2)
 11. Belgie Belgie (1)
 12. Francie Francie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaida na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaida. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaida častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaida neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abaida začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abaida mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abaida, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abaida nebo některé z příjmení podobných Abaida vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abaida jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abaida s společným kořenem.

 1. Abada
 2. Abaid
 3. Abida
 4. Abaidia
 5. Aabida
 6. Abad
 7. Abade
 8. Abadi
 9. Abadia
 10. Abady
 11. Abaito
 12. Abaitua
 13. Abata
 14. Abeid
 15. Abeidi
 16. Abeita
 17. Abid
 18. Abide
 19. Abidi
 20. Abda
 21. Apaita
 22. Apaid
 23. Abhid
 24. Abeide
 25. Abouda
 26. Abeidy
 27. Aboaid
 28. Aboita
 29. Abuda
 30. Abuid
 31. Abuide
 32. Abait
 33. Abaad
 34. Aabid
 35. Aabidi
 36. Abadie
 37. Abadio
 38. Abat
 39. Abate
 40. Abati