Příjmení Abdeh

Chcete-li vědět více o příjmení Abdeh, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdeh je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdeh.

Příjmení Abdeh ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdeh, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdeh určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdeh

Zobrazit mapu příjmení Abdeh

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdehů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdeh, abychom získali přesné informace o všech Abdeh, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdeh, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdeh. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdeh naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdeh na světě

 1. Írán Írán (318)
 2. Spojené státy Spojené státy (11)
 3. Anglie Anglie (9)
 4. Sýrie Sýrie (7)
 5. Švédsko Švédsko (6)
 6. Kanada Kanada (5)
 7. Brazílie Brazílie (4)
 8. Norsko Norsko (4)
 9. Rumunsko Rumunsko (4)
 10. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 11. Německo Německo (2)
 12. Izrael Izrael (2)
 13. Kamerun Kamerun (1)
 14. Španělsko Španělsko (1)
 15. Kuvajt Kuvajt (1)
 16. Maroko Maroko (1)
 17. Mauretánie Mauretánie (1)
 18. Malajsie Malajsie (1)
 19. Nigérie Nigérie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdeh na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdeh. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdeh častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdeh neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdeh začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdeh. To je způsobeno tím, že příjmení Abdeh často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdeh mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdeh, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abdey
 2. Abde
 3. Abdee
 4. Abade
 5. Abd
 6. Abdi
 7. Abdo
 8. Abdoo
 9. Abdou
 10. Abdouh
 11. Abdow
 12. Abdu
 13. Abdy
 14. Abed
 15. Abet
 16. Abide
 17. Abda
 18. Abeed
 19. Abdii
 20. Abu deh
 21. Avdei
 22. Abdiu
 23. Abied
 24. Abudei
 25. Abbet
 26. Abdie
 27. Abad
 28. Abada
 29. Abadi
 30. Abadia
 31. Abadie
 32. Abadio
 33. Abady
 34. Abaid
 35. Abat
 36. Abata
 37. Abate
 38. Abati
 39. Abato
 40. Abbad