Příjmení Abadio

Chcete-li vědět více o příjmení Abadio, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abadio je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abadio.

Příjmení Abadio ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abadio, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abadio určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abadio

Zobrazit mapu příjmení Abadio

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abadioů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abadio, abychom získali přesné informace o všech Abadio, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abadio, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abadio. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abadio naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abadio na světě

 1. Brazílie Brazílie (2519)
 2. Guatemala Guatemala (30)
 3. Izrael Izrael (12)
 4. Peru Peru (5)
 5. Spojené státy Spojené státy (4)
 6. Burkina Faso Burkina Faso (1)
 7. Indonésie Indonésie (1)
 8. Niger Niger (1)
 9. Pákistán Pákistán (1)
 10. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abadio na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abadio. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abadio častějším příjmením a ve kterých zemích je Abadio neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abadio začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abadio, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abadio.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abadio prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abadio, jak můžeme zjistit.

 1. Abadi
 2. Abadia
 3. Abadie
 4. Abad
 5. Abada
 6. Abade
 7. Abady
 8. Abaid
 9. Abaito
 10. Abati
 11. Abato
 12. Abbadi
 13. Abbadie
 14. Abdi
 15. Abdo
 16. Abdoo
 17. Abedi
 18. Abidi
 19. Abbado
 20. Abdii
 21. Avadi
 22. Abudi
 23. Abdiu
 24. Abait
 25. Abaidia
 26. Abdie
 27. Aabid
 28. Aabidi
 29. Abaida
 30. Abat
 31. Abata
 32. Abate
 33. Abbad
 34. Abbati
 35. Abd
 36. Abdou
 37. Abdow
 38. Abdu
 39. Abdy
 40. Abed