Příjmení Abbati

Chcete-li vědět více o příjmení Abbati, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbati je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbati.

Příjmení Abbati ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbati, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbati určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbati

Zobrazit mapu příjmení Abbati

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbatiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbati, abychom získali přesné informace o všech Abbati, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbati, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbati. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbati naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbati na světě

 1. Itálie Itálie (1610)
 2. Nigérie Nigérie (412)
 3. Indie Indie (151)
 4. Niger Niger (104)
 5. Spojené státy Spojené státy (78)
 6. Francie Francie (72)
 7. Argentina Argentina (40)
 8. Brazílie Brazílie (36)
 9. Španělsko Španělsko (9)
 10. Venezuela Venezuela (9)
 11. Anglie Anglie (7)
 12. Belgie Belgie (3)
 13. Švýcarsko Švýcarsko (3)
 14. Írán Írán (3)
 15. Lucembursko Lucembursko (2)
 16. San Marino San Marino (2)
 17. Rakousko Rakousko (1)
 18. Austrálie Austrálie (1)
 19. Kanada Kanada (1)
 20. Řecko Řecko (1)
 21. Island Island (1)
 22. Srbsko Srbsko (1)
 23. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbati na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbati. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbati častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbati neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbati začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbati, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbati.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbati mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbati, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abbati prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abbati, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abbati nebo některé z příjmení podobných Abbati vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abbati jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abbati s společným kořenem.

 1. Abati
 2. Abbadi
 3. Abbate
 4. Abbiati
 5. Abiati
 6. Abbat
 7. Abbatt
 8. Abadi
 9. Abat
 10. Abata
 11. Abate
 12. Abato
 13. Abbad
 14. Abbadie
 15. Abbatoy
 16. Abbett
 17. Abbiate
 18. Abbitt
 19. Abbot
 20. Abbott
 21. Abeti
 22. Abtahi
 23. Ahbiti
 24. Avati
 25. Abbado
 26. Abouti
 27. Abbade
 28. Apati
 29. Abutti
 30. Abbet
 31. Aabidi
 32. Abad
 33. Abada
 34. Abade
 35. Abadia
 36. Abadie
 37. Abadio
 38. Abady
 39. Abaid
 40. Abaito