Příjmení Abbatt

Chcete-li vědět více o příjmení Abbatt, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbatt je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbatt.

Příjmení Abbatt ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbatt, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbatt určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbatt

Zobrazit mapu příjmení Abbatt

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbattů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbatt, abychom získali přesné informace o všech Abbatt, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbatt, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbatt. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbatt naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbatt na světě

 1. Anglie Anglie (94)
 2. Spojené státy Spojené státy (11)
 3. Wales Wales (8)
 4. Kanada Kanada (6)
 5. Mauretánie Mauretánie (2)
 6. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 7. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 8. Španělsko Španělsko (1)
 9. Skotsko Skotsko (1)
 10. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbatt na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbatt. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbatt častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbatt neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbatt začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbatt, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbatt.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbatt mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbatt, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abbate
 2. Abbati
 3. Abbett
 4. Abbitt
 5. Abbott
 6. Abbat
 7. Abat
 8. Abata
 9. Abate
 10. Abati
 11. Abato
 12. Abbad
 13. Abbadi
 14. Abbatoy
 15. Abbiate
 16. Abbiati
 17. Abbot
 18. Abiati
 19. Abott
 20. Abbado
 21. Aabbott
 22. Abaut
 23. Abatte
 24. Aboott
 25. Abait
 26. Abbade
 27. Abutt
 28. Abbet
 29. Abad
 30. Abada
 31. Abade
 32. Abadi
 33. Abady
 34. Abaid
 35. Abaito
 36. Abbadie
 37. Abboud
 38. Abeeta
 39. Abeita
 40. Abet