Příjmení Abatte

Chcete-li vědět více o příjmení Abatte, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abatte je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abatte.

Příjmení Abatte ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abatte, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abatte určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abatte

Zobrazit mapu příjmení Abatte

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abatteů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abatte, abychom získali přesné informace o všech Abatte, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abatte, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abatte. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abatte naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abatte na světě

 1. Argentina Argentina (533)
 2. Chile Chile (207)
 3. Ekvádor Ekvádor (160)
 4. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (90)
 5. Spojené státy Spojené státy (79)
 6. Brazílie Brazílie (60)
 7. Dominikánská republika Dominikánská republika (46)
 8. Kamerun Kamerun (22)
 9. Uruguay Uruguay (20)
 10. Francie Francie (10)
 11. Paraguay Paraguay (7)
 12. Peru Peru (5)
 13. Švédsko Švédsko (4)
 14. Kolumbie Kolumbie (2)
 15. Španělsko Španělsko (2)
 16. Belgie Belgie (1)
 17. Džibutsko Džibutsko (1)
 18. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abatte na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abatte. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abatte častějším příjmením a ve kterých zemích je Abatte neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abatte. To je způsobeno tím, že příjmení Abatte často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abatte mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abatte, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abatte prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abatte, jak můžeme zjistit.

 1. Abate
 2. Abade
 3. Abadie
 4. Abaito
 5. Abat
 6. Abata
 7. Abati
 8. Abato
 9. Abbate
 10. Abete
 11. Abott
 12. Apate
 13. Apatie
 14. Abaut
 15. Abait
 16. Aboyte
 17. Abutti
 18. Abutt
 19. Abbatt
 20. Abad
 21. Abada
 22. Abadi
 23. Abadia
 24. Abadio
 25. Abady
 26. Abaid
 27. Abaida
 28. Abaitua
 29. Abattouy
 30. Abbadie
 31. Abbati
 32. Abbatoy
 33. Abbett
 34. Abbiate
 35. Abbitt
 36. Abbot
 37. Abbott
 38. Abeeta
 39. Abeita
 40. Abet