Příjmení Abbadie

Chcete-li vědět více o příjmení Abbadie, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbadie je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbadie.

Příjmení Abbadie ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbadie, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbadie určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbadie

Zobrazit mapu příjmení Abbadie

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbadieů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbadie, abychom získali přesné informace o všech Abbadie, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbadie, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbadie. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbadie naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbadie na světě

 1. Francie Francie (854)
 2. Argentina Argentina (111)
 3. Mexiko Mexiko (79)
 4. Brazílie Brazílie (57)
 5. Spojené státy Spojené státy (55)
 6. Uruguay Uruguay (46)
 7. Kanada Kanada (8)
 8. Německo Německo (5)
 9. Alžírsko Alžírsko (5)
 10. Nová Kaledonie Nová Kaledonie (4)
 11. Bahamy Bahamy (1)
 12. Anglie Anglie (1)
 13. Jordánsko Jordánsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbadie na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbadie. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbadie častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbadie neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbadie začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abbadie. To je způsobeno tím, že příjmení Abbadie často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbadie, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbadie.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbadie mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbadie, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abadie
 2. Abbadi
 3. Abbade
 4. Abade
 5. Abadi
 6. Abadia
 7. Abadio
 8. Abbad
 9. Abbate
 10. Abbati
 11. Abbado
 12. Aabade
 13. Abdie
 14. Aabidi
 15. Abad
 16. Abada
 17. Abady
 18. Abaid
 19. Abate
 20. Abati
 21. Abbatoy
 22. Abbiate
 23. Abbiati
 24. Abboudi
 25. Abdi
 26. Abedi
 27. Abeidi
 28. Abiati
 29. Abide
 30. Abidi
 31. Aboudi
 32. Abtahi
 33. Apatie
 34. Aabedi
 35. Abatte
 36. Aabbada
 37. Abeide
 38. Abyad
 39. Abdii
 40. Aboaid