Příjmení Abbadie

Chcete-li vědět více o příjmení Abbadie, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbadie je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbadie.

Příjmení Abbadie ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbadie, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbadie určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbadie

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbadieů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbadie, abychom získali přesné informace o všech Abbadie, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbadie, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbadie. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbadie naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbadie na světě

 1. Francie (854)
 2. Argentina (111)
 3. Mexiko (79)
 4. Brazílie (57)
 5. Spojené státy (55)
 6. Uruguay (46)
 7. Kanada (8)
 8. Německo (5)
 9. Alžírsko (5)
 10. Nová Kaledonie (4)
 11. Bahamy (1)
 12. Anglie (1)
 13. Jordánsko (1)
 14. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbadie na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbadie. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbadie častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbadie neobvyklé nebo neexistující příjmení.