Příjmení Aabade

Chcete-li vědět více o příjmení Aabade, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aabade je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aabade.

Příjmení Aabade ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aabade, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aabade určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aabade

Zobrazit mapu příjmení Aabade

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aabadeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aabade, abychom získali přesné informace o všech Aabade, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aabade, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aabade. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aabade naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aabade na světě

 1. Írán Írán (10998)
 2. Indie Indie (12)
 3. Mauretánie Mauretánie (10)
 4. Brazílie Brazílie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aabade na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aabade. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aabade častějším příjmením a ve kterých zemích je Aabade neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Aabade začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Aabade mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Aabade, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Aabade nebo některé z příjmení podobných Aabade vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aabade jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aabade s společným kořenem.

 1. Abade
 2. Abbade
 3. Aabid
 4. Aabida
 5. Aabidi
 6. Abad
 7. Abada
 8. Abadi
 9. Abadie
 10. Abady
 11. Abate
 12. Abbad
 13. Abbadi
 14. Abbadie
 15. Abbate
 16. Abide
 17. Abbado
 18. Aabed
 19. Aabedi
 20. Aabbada
 21. Abde
 22. Aaboud
 23. Aafedt
 24. Abadia
 25. Abadio
 26. Abaid
 27. Abaida
 28. Abat
 29. Abata
 30. Abati
 31. Abato
 32. Abbati
 33. Abbiate
 34. Abd
 35. Abdi
 36. Abdo
 37. Abdu
 38. Abdy
 39. Abed
 40. Abedi