Příjmení Aabid

Chcete-li vědět více o příjmení Aabid, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aabid je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aabid.

Příjmení Aabid ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aabid, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aabid určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aabid

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aabidů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aabid, abychom získali přesné informace o všech Aabid, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aabid, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aabid. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aabid naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aabid na světě

 1. Maroko (3235)
 2. Indie (2855)
 3. Pákistán (670)
 4. Saúdská Arábie (197)
 5. Filipíny (90)
 6. Španělsko (39)
 7. Kanada (10)
 8. Spojené státy (10)
 9. Spojené arabské emiráty (9)
 10. Švýcarsko (3)
 11. Jemen (3)
 12. Alžírsko (2)
 13. Francie (2)
 14. Anglie (2)
 15. Austrálie (1)
 16. Belgie (1)
 17. Egypt (1)
 18. Indonésie (1)
 19. Itálie (1)
 20. Mauretánie (1)
 21. Nizozemsko (1)
 22. Norsko (1)
 23. Polsko (1)
 24. Katar (1)
 25. Švédsko (1)
 26. Tunisko (1)
 27. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aabid na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aabid. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aabid častějším příjmením a ve kterých zemích je Aabid neobvyklé nebo neexistující příjmení.