Příjmení Aabedi

Chcete-li vědět více o příjmení Aabedi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aabedi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aabedi.

Příjmení Aabedi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aabedi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aabedi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aabedi

Zobrazit mapu příjmení Aabedi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aabediů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aabedi, abychom získali přesné informace o všech Aabedi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aabedi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aabedi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aabedi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aabedi na světě

 1. Kanada Kanada (13)
 2. Indie Indie (10)
 3. Spojené státy Spojené státy (8)
 4. Írán Írán (3)
 5. Afghánistán Afghánistán (2)
 6. Jordánsko Jordánsko (2)
 7. Keňa Keňa (1)
 8. Katar Katar (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aabedi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aabedi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aabedi častějším příjmením a ve kterých zemích je Aabedi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Aabedi začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Aabedi. To je způsobeno tím, že příjmení Aabedi často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Aabedi, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Aabedi.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Aabedi mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Aabedi, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Aabedi nebo některé z příjmení podobných Aabedi vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aabedi jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aabedi s společným kořenem.

 1. Aabidi
 2. Abedi
 3. Aabed
 4. Aabid
 5. Aabida
 6. Aafedt
 7. Abadi
 8. Abbadi
 9. Abdi
 10. Abed
 11. Abeidi
 12. Abeti
 13. Abidi
 14. Aabade
 15. Abudi
 16. Aaboud
 17. Abad
 18. Abada
 19. Abade
 20. Abadia
 21. Abadie
 22. Abadio
 23. Abady
 24. Abati
 25. Abbad
 26. Abbadie
 27. Abbati
 28. Abbett
 29. Abboudi
 30. Abd
 31. Abdo
 32. Abdu
 33. Abdy
 34. Abeid
 35. Abet
 36. Abete
 37. Abid
 38. Abida
 39. Abide
 40. Aboudi