Příjmení Aafedt

Chcete-li vědět více o příjmení Aafedt, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Aafedt je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Aafedt.

Příjmení Aafedt ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Aafedt, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Aafedt určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Aafedt

Zobrazit mapu příjmení Aafedt

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Aafedtů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Aafedt, abychom získali přesné informace o všech Aafedt, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Aafedt, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Aafedt. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Aafedt naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Aafedt na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (205)
 2. Norsko Norsko (8)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Aafedt na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Aafedt. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Aafedt častějším příjmením a ve kterých zemích je Aafedt neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Aafedt začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Aafedt, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Aafedt.

Rozlišit, zda bylo příjmení Aafedt nebo některé z příjmení podobných Aafedt vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Aafedt jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Aafedt s společným kořenem.

 1. Aabed
 2. Aabedi
 3. Aabid
 4. Aabida
 5. Aabidi
 6. Abbett
 7. Abed
 8. Abedi
 9. Abet
 10. Avet
 11. Afeto
 12. Aft
 13. Abeed
 14. Aabade
 15. Ahfat
 16. Abeit
 17. Abied
 18. Aupet
 19. Afat
 20. Apedo
 21. Abbet
 22. Aaboud
 23. Abad
 24. Abada
 25. Abade
 26. Abadi
 27. Abady
 28. Abaid
 29. Abaida
 30. Abat
 31. Abate
 32. Abbad
 33. Abbadi
 34. Abbitt
 35. Abbot
 36. Abbott
 37. Abd
 38. Abdi
 39. Abdo
 40. Abdu