Příjmení Abbade

Chcete-li vědět více o příjmení Abbade, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbade je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbade.

Příjmení Abbade ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbade, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbade určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbade

Zobrazit mapu příjmení Abbade

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbadeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbade, abychom získali přesné informace o všech Abbade, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbade, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbade. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbade naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbade na světě

 1. Brazílie Brazílie (633)
 2. Nigérie Nigérie (15)
 3. Niger Niger (9)
 4. Jordánsko Jordánsko (7)
 5. Argentina Argentina (6)
 6. Maroko Maroko (4)
 7. Spojené státy Spojené státy (3)
 8. Francie Francie (2)
 9. Indie Indie (2)
 10. Alžírsko Alžírsko (2)
 11. Egypt Egypt (1)
 12. Španělsko Španělsko (1)
 13. Anglie Anglie (1)
 14. Švédsko Švédsko (1)
 15. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbade na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbade. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbade častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbade neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbade začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbade, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbade.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbade mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbade, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abade
 2. Abbad
 3. Abbadi
 4. Abbadie
 5. Abbate
 6. Abbado
 7. Aabade
 8. Abad
 9. Abada
 10. Abadi
 11. Abadie
 12. Abady
 13. Abate
 14. Abbati
 15. Abbiate
 16. Abide
 17. Aabbada
 18. Abeide
 19. Abyad
 20. Abbud
 21. Abde
 22. Abuide
 23. Abbat
 24. Abaad
 25. Abbatt
 26. Aabid
 27. Aabida
 28. Aabidi
 29. Abadia
 30. Abadio
 31. Abaid
 32. Abaida
 33. Abat
 34. Abata
 35. Abati
 36. Abato
 37. Abbatoy
 38. Abbett
 39. Abbiati
 40. Abbitt