Příjmení Abaad

Chcete-li vědět více o příjmení Abaad, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaad je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaad.

Příjmení Abaad ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaad, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaad určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaad

Zobrazit mapu příjmení Abaad

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaadů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaad, abychom získali přesné informace o všech Abaad, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaad, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaad. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaad naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaad na světě

 1. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (358)
 2. Pákistán Pákistán (34)
 3. Egypt Egypt (9)
 4. Indie Indie (4)
 5. Mexiko Mexiko (4)
 6. Tchaj-wan Tchaj-wan (3)
 7. Mauretánie Mauretánie (2)
 8. Peru Peru (2)
 9. Afghánistán Afghánistán (1)
 10. Austrálie Austrálie (1)
 11. Kanada Kanada (1)
 12. Francie Francie (1)
 13. Anglie Anglie (1)
 14. Jordánsko Jordánsko (1)
 15. Keňa Keňa (1)
 16. Maroko Maroko (1)
 17. Katar Katar (1)
 18. Somálsko Somálsko (1)
 19. Spojené státy Spojené státy (1)
 20. Venezuela Venezuela (1)
 21. Jemen Jemen (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaad na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaad. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaad častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaad neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abaad mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abaad, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abaad nebo některé z příjmení podobných Abaad vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abaad jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abaad s společným kořenem.

 1. Abad
 2. Abaid
 3. Abbad
 4. Abyad
 5. Abiaad
 6. Abada
 7. Abade
 8. Abadi
 9. Abady
 10. Abaida
 11. Abat
 12. Abata
 13. Abate
 14. Abati
 15. Abato
 16. Abbadi
 17. Abd
 18. Abed
 19. Abeid
 20. Abid
 21. Abood
 22. Aboud
 23. Abud
 24. Aubaud
 25. Avad
 26. Abda
 27. Abuawad
 28. Abbado
 29. Abaut
 30. Abuauad
 31. Apaid
 32. Abhid
 33. Abayat
 34. Abeed
 35. Aboaid
 36. Abi aad
 37. Abbud
 38. Abudd
 39. Abaoud
 40. Abiayad