Příjmení Abaad

Chcete-li vědět více o příjmení Abaad, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abaad je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abaad.

Příjmení Abaad ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abaad, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abaad určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abaad

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abaadů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abaad, abychom získali přesné informace o všech Abaad, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abaad, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abaad. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abaad naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abaad na světě

 1. Saúdská Arábie (358)
 2. Pákistán (34)
 3. Egypt (9)
 4. Indie (4)
 5. Mexiko (4)
 6. Tchaj-wan (3)
 7. Mauretánie (2)
 8. Peru (2)
 9. Afghánistán (1)
 10. Austrálie (1)
 11. Kanada (1)
 12. Francie (1)
 13. Anglie (1)
 14. Jordánsko (1)
 15. Keňa (1)
 16. Maroko (1)
 17. Katar (1)
 18. Somálsko (1)
 19. Spojené státy (1)
 20. Venezuela (1)
 21. Jemen (1)
 22. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abaad na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abaad. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abaad častějším příjmením a ve kterých zemích je Abaad neobvyklé nebo neexistující příjmení.