Příjmení Abbat

Chcete-li vědět více o příjmení Abbat, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbat je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbat.

Příjmení Abbat ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbat, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbat určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbat

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbatů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbat, abychom získali přesné informace o všech Abbat, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbat, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbat. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbat naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbat na světě

 1. Írán (108)
 2. Francie (45)
 3. Indie (17)
 4. Filipíny (17)
 5. Rusko (16)
 6. Mexiko (12)
 7. Kanada (11)
 8. Niger (8)
 9. Nigérie (6)
 10. Dominikánská republika (4)
 11. Maroko (4)
 12. Spojené státy (4)
 13. Mauretánie (3)
 14. Brazílie (2)
 15. Pákistán (2)
 16. Bělorusko (1)
 17. Švýcarsko (1)
 18. Kolumbie (1)
 19. Španělsko (1)
 20. Gruzie (1)
 21. Malajsie (1)
 22. Thajsko (1)
 23. Ukrajina (1)
 24. Venezuela (1)
 25. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbat na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbat. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbat častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbat neobvyklé nebo neexistující příjmení.