Příjmení Abbat

Chcete-li vědět více o příjmení Abbat, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbat je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbat.

Příjmení Abbat ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbat, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbat určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbat

Zobrazit mapu příjmení Abbat

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbatů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbat, abychom získali přesné informace o všech Abbat, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbat, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbat. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbat naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbat na světě

 1. Írán Írán (108)
 2. Francie Francie (45)
 3. Indie Indie (17)
 4. Filipíny Filipíny (17)
 5. Rusko Rusko (16)
 6. Mexiko Mexiko (12)
 7. Kanada Kanada (11)
 8. Niger Niger (8)
 9. Nigérie Nigérie (6)
 10. Dominikánská republika Dominikánská republika (4)
 11. Maroko Maroko (4)
 12. Spojené státy Spojené státy (4)
 13. Mauretánie Mauretánie (3)
 14. Brazílie Brazílie (2)
 15. Pákistán Pákistán (2)
 16. Bělorusko Bělorusko (1)
 17. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 18. Kolumbie Kolumbie (1)
 19. Španělsko Španělsko (1)
 20. Gruzie Gruzie (1)
 21. Malajsie Malajsie (1)
 22. Thajsko Thajsko (1)
 23. Ukrajina Ukrajina (1)
 24. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbat na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbat. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbat častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbat neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbat začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbat, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbat.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abbat mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abbat, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abbat prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abbat, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abbat nebo některé z příjmení podobných Abbat vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abbat jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abbat s společným kořenem.

 1. Abat
 2. Abbad
 3. Abbate
 4. Abbati
 5. Abbot
 6. Abbatt
 7. Abbet
 8. Abad
 9. Abata
 10. Abate
 11. Abati
 12. Abato
 13. Abbadi
 14. Abbatoy
 15. Abbett
 16. Abbiate
 17. Abbiati
 18. Abbitt
 19. Abbott
 20. Abet
 21. Abiati
 22. Abot
 23. Abott
 24. Abouat
 25. Abt
 26. Abut
 27. Apat
 28. Aubut
 29. Abda
 30. About
 31. Abbado
 32. Abaut
 33. Abyad
 34. Abayat
 35. Aubiat
 36. Ahfat
 37. Aboot
 38. Abbud
 39. Abeit
 40. Abait