Příjmení Abdow

Chcete-li vědět více o příjmení Abdow, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdow je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdow.

Příjmení Abdow ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdow, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdow určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdow

Zobrazit mapu příjmení Abdow

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdowů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdow, abychom získali přesné informace o všech Abdow, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdow, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdow. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdow naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdow na světě

 1. Somálsko Somálsko (7647)
 2. Keňa Keňa (2529)
 3. Spojené státy Spojené státy (233)
 4. Egypt Egypt (16)
 5. Švédsko Švédsko (16)
 6. Austrálie Austrálie (13)
 7. Anglie Anglie (13)
 8. Etiopie Etiopie (4)
 9. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (4)
 10. Jižní Súdán Jižní Súdán (4)
 11. Norsko Norsko (3)
 12. Dánsko Dánsko (2)
 13. Benin Benin (1)
 14. Brazílie Brazílie (1)
 15. Kanada Kanada (1)
 16. Eritrea Eritrea (1)
 17. Finsko Finsko (1)
 18. Pákistán Pákistán (1)
 19. Sýrie Sýrie (1)
 20. Tanzanie Tanzanie (1)
 21. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdow na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdow. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdow častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdow neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdow začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdow mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdow, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdow prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdow, jak můžeme zjistit.

 1. Abdo
 2. Abdoo
 3. Abdou
 4. Abbot
 5. Abd
 6. Abdi
 7. Abdouh
 8. Abdu
 9. Abdy
 10. Abood
 11. Abot
 12. Abda
 13. Abdey
 14. Abtoy
 15. Abdawa
 16. Abdii
 17. Aboot
 18. Abde
 19. Avdo
 20. Abdiu
 21. Abdee
 22. Abdie
 23. Abdeh
 24. Abad
 25. Abada
 26. Abade
 27. Abadi
 28. Abadia
 29. Abadie
 30. Abadio
 31. Abady
 32. Abaid
 33. Abat
 34. Abata
 35. Abate
 36. Abati
 37. Abato
 38. Abbad
 39. Abbott
 40. Abboud