Příjmení Abdawa

Chcete-li vědět více o příjmení Abdawa, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdawa je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdawa.

Příjmení Abdawa ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdawa, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdawa určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdawa

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdawaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdawa, abychom získali přesné informace o všech Abdawa, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdawa, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdawa. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdawa naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdawa na světě

  1. Mauretánie (700)
  2. Filipíny (62)
  3. Malajsie (15)
  4. Francie (7)
  5. Afghánistán (1)
  6. Kamerun (1)
  7. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdawa na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdawa. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdawa častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdawa neobvyklé nebo neexistující příjmení.