Příjmení Codde

Chcete-li vědět více o příjmení Codde, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codde je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codde.

Příjmení Codde ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codde, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codde určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codde

Zobrazit mapu příjmení Codde

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coddeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codde, abychom získali přesné informace o všech Codde, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codde, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codde. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codde naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codde na světě

 1. Belgie Belgie (168)
 2. Spojené státy Spojené státy (152)
 3. Austrálie Austrálie (20)
 4. Francie Francie (17)
 5. Filipíny Filipíny (3)
 6. Nový Zéland Nový Zéland (2)
 7. Anglie Anglie (1)
 8. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codde na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codde. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codde častějším příjmením a ve kterých zemích je Codde neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codde. To je způsobeno tím, že příjmení Codde často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codde, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codde.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codde mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codde, která mají odlišný původ a význam..

 1. Coade
 2. Codd
 3. Code
 4. Coode
 5. Coude
 6. Codda
 7. Codee
 8. Cudde
 9. Cadd
 10. Caddey
 11. Caddo
 12. Caddy
 13. Cade
 14. Cadye
 15. Caude
 16. Cedda
 17. Ceide
 18. Cide
 19. Coad
 20. Coada
 21. Coady
 22. Coate
 23. Cod
 24. Coda
 25. Codau
 26. Coday
 27. Codey
 28. Codi
 29. Codio
 30. Codo
 31. Cody
 32. Coedo
 33. Cohade
 34. Coido
 35. Coite
 36. Cood
 37. Coody
 38. Coote
 39. Cotae
 40. Cote