Příjmení Codi

Chcete-li vědět více o příjmení Codi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codi.

Příjmení Codi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codi

Zobrazit mapu příjmení Codi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codi, abychom získali přesné informace o všech Codi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codi na světě

 1. Írán Írán (78)
 2. Indonésie Indonésie (34)
 3. Benin Benin (10)
 4. Indie Indie (10)
 5. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (1)
 6. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (1)
 7. Malajsie Malajsie (1)
 8. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codi častějším příjmením a ve kterých zemích je Codi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codi, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codi.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codi mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codi, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codi prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codi, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Codi nebo některé z příjmení podobných Codi vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codi jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codi s společným kořenem.

 1. Cadi
 2. Cedi
 3. Cod
 4. Coda
 5. Codd
 6. Code
 7. Codio
 8. Codo
 9. Cody
 10. Coti
 11. Cudi
 12. Cidi
 13. Cad
 14. Cada
 15. Cadd
 16. Cade
 17. Cadio
 18. Cado
 19. Cady
 20. Cati
 21. Ced
 22. Cedo
 23. Chadi
 24. Chidi
 25. Chiodi
 26. Choda
 27. Cid
 28. Cide
 29. Coad
 30. Coada
 31. Coade
 32. Coady
 33. Coat
 34. Codau
 35. Coday
 36. Codde
 37. Codey
 38. Coedo
 39. Coido
 40. Coit