Příjmení Coode

Chcete-li vědět více o příjmení Coode, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coode je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coode.

Příjmení Coode ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coode, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coode určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coode

Zobrazit mapu příjmení Coode

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coodeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coode, abychom získali přesné informace o všech Coode, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coode, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coode. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coode naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coode na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (195)
 2. Anglie Anglie (145)
 3. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (70)
 4. Kanada Kanada (42)
 5. Wales Wales (15)
 6. Austrálie Austrálie (4)
 7. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 8. Francie Francie (1)
 9. Irsko Irsko (1)
 10. Jordánsko Jordánsko (1)
 11. Malta Malta (1)
 12. Mexiko Mexiko (1)
 13. Norsko Norsko (1)
 14. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coode na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coode. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coode častějším příjmením a ve kterých zemích je Coode neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coode začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Coode. To je způsobeno tím, že příjmení Coode často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coode prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coode, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coode nebo některé z příjmení podobných Coode vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coode jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coode s společným kořenem.

 1. Coade
 2. Codde
 3. Code
 4. Cood
 5. Coody
 6. Coote
 7. Coude
 8. Cade
 9. Caude
 10. Ceide
 11. Choda
 12. Chote
 13. Cide
 14. Coad
 15. Coada
 16. Coady
 17. Coate
 18. Cod
 19. Coda
 20. Codd
 21. Codey
 22. Codi
 23. Codo
 24. Cody
 25. Coedo
 26. Cohade
 27. Coido
 28. Coite
 29. Coot
 30. Cooth
 31. Cotae
 32. Cote
 33. Cotie
 34. Cotte
 35. Coute
 36. Coyote
 37. Coyte
 38. Cude
 39. Cede
 40. Coudeu