Příjmení Codey

Chcete-li vědět více o příjmení Codey, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codey je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codey.

Příjmení Codey ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codey, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codey určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codey

Zobrazit mapu příjmení Codey

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codeyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codey, abychom získali přesné informace o všech Codey, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codey, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codey. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codey naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codey na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (195)
 2. Austrálie Austrálie (43)
 3. Kanada Kanada (30)
 4. Eritrea Eritrea (4)
 5. Somálsko Somálsko (4)
 6. Irsko Irsko (2)
 7. Německo Německo (1)
 8. Indie Indie (1)
 9. Maroko Maroko (1)
 10. Nový Zéland Nový Zéland (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codey na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codey. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codey častějším příjmením a ve kterých zemích je Codey neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codey začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codey, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codey.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codey mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codey, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Codey nebo některé z příjmení podobných Codey vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codey jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codey s společným kořenem.

 1. Coday
 2. Code
 3. Cody
 4. Cotey
 5. Codee
 6. Caday
 7. Caddey
 8. Caddy
 9. Cade
 10. Cady
 11. Catey
 12. Cide
 13. Coade
 14. Coady
 15. Coaty
 16. Cod
 17. Coda
 18. Codau
 19. Codd
 20. Codde
 21. Codi
 22. Codio
 23. Codo
 24. Coode
 25. Coody
 26. Cote
 27. Cotea
 28. Cottey
 29. Cotty
 30. Coty
 31. Coude
 32. Couet
 33. Couty
 34. Coyet
 35. Cuddy
 36. Cude
 37. Chedey
 38. Cedeo
 39. Cotiy
 40. Cede