Příjmení Codee

Chcete-li vědět více o příjmení Codee, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codee je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codee.

Příjmení Codee ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codee, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codee určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codee

Zobrazit mapu příjmení Codee

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codeeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codee, abychom získali přesné informace o všech Codee, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codee, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codee. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codee naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codee na světě

 1. Nizozemsko Nizozemsko (35)
 2. Austrálie Austrálie (13)
 3. Spojené státy Spojené státy (2)
 4. Rusko Rusko (1)
 5. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codee na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codee. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codee častějším příjmením a ve kterých zemích je Codee neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codee začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Codee. To je způsobeno tím, že příjmení Codee často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codee, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codee.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codee mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codee, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Codee nebo některé z příjmení podobných Codee vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codee jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codee s společným kořenem.

 1. Codde
 2. Code
 3. Codey
 4. Cade
 5. Cadye
 6. Chadee
 7. Cide
 8. Coade
 9. Coate
 10. Cod
 11. Coda
 12. Codau
 13. Coday
 14. Codd
 15. Codi
 16. Codio
 17. Codo
 18. Cody
 19. Coite
 20. Coode
 21. Coote
 22. Cotae
 23. Cote
 24. Cotea
 25. Cotey
 26. Cotie
 27. Cotte
 28. Cottee
 29. Coude
 30. Couet
 31. Coute
 32. Coutee
 33. Coyet
 34. Coyte
 35. Cude
 36. Cohete
 37. Cadue
 38. Cedeo
 39. Cede
 40. Cadeo