Příjmení Codio

Chcete-li vědět více o příjmení Codio, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codio je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codio.

Příjmení Codio ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codio, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codio určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codio

Zobrazit mapu příjmení Codio

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codioů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codio, abychom získali přesné informace o všech Codio, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codio, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codio. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codio naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codio na světě

 1. Haiti Haiti (2203)
 2. Spojené státy Spojené státy (161)
 3. Dominikánská republika Dominikánská republika (62)
 4. Filipíny Filipíny (41)
 5. Kanada Kanada (27)
 6. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (4)
 7. Benin Benin (1)
 8. Brazílie Brazílie (1)
 9. Portugalsko Portugalsko (1)
 10. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codio na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codio. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codio častějším příjmením a ve kterých zemích je Codio neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codio. To je způsobeno tím, že příjmení Codio často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codio mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codio, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Codio nebo některé z příjmení podobných Codio vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codio jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codio s společným kořenem.

 1. Cadio
 2. Codi
 3. Codo
 4. Cidio
 5. Caddo
 6. Cadi
 7. Cadiou
 8. Cado
 9. Cedi
 10. Cedo
 11. Cod
 12. Coda
 13. Codau
 14. Coday
 15. Codd
 16. Codde
 17. Code
 18. Codey
 19. Cody
 20. Coedo
 21. Coeto
 22. Coido
 23. Coit
 24. Coito
 25. Coti
 26. Cotie
 27. Coto
 28. Cotto
 29. Couto
 30. Cudia
 31. Cudi
 32. Cedeo
 33. Cudo
 34. Cadoo
 35. Cotiy
 36. Cidi
 37. Cadeo
 38. Codda
 39. Codee
 40. Cad