Příjmení Coido

Chcete-li vědět více o příjmení Coido, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coido je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coido.

Příjmení Coido ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coido, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coido určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coido

Zobrazit mapu příjmení Coido

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coidoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coido, abychom získali přesné informace o všech Coido, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coido, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coido. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coido naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coido na světě

 1. Dominikánská republika Dominikánská republika (31)
 2. Španělsko Španělsko (21)
 3. Argentina Argentina (8)
 4. Anglie Anglie (4)
 5. Spojené státy Spojené státy (1)
 6. Brazílie Brazílie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coido na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coido. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coido častějším příjmením a ve kterých zemích je Coido neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coido. To je způsobeno tím, že příjmení Coido často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coido nebo některé z příjmení podobných Coido vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coido jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coido s společným kořenem.

 1. Caido
 2. Codo
 3. Coedo
 4. Coito
 5. Caddo
 6. Cado
 7. Caiado
 8. Caid
 9. Caito
 10. Caudo
 11. Cedo
 12. Ceide
 13. Chiado
 14. Chida
 15. Chidi
 16. Chiodo
 17. Chito
 18. Cid
 19. Cide
 20. Cito
 21. Coad
 22. Coada
 23. Coade
 24. Coady
 25. Cod
 26. Coda
 27. Codd
 28. Codde
 29. Code
 30. Codi
 31. Codio
 32. Cody
 33. Coeto
 34. Coit
 35. Coita
 36. Coite
 37. Cood
 38. Coode
 39. Coody
 40. Coto