Příjmení Codda

Chcete-li vědět více o příjmení Codda, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codda je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codda.

Příjmení Codda ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codda, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codda určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codda

Zobrazit mapu příjmení Codda

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coddaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codda, abychom získali přesné informace o všech Codda, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codda, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codda. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codda naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codda na světě

 1. Itálie Itálie (91)
 2. Argentina Argentina (12)
 3. Spojené státy Spojené státy (8)
 4. Indonésie Indonésie (4)
 5. Uruguay Uruguay (2)
 6. Španělsko Španělsko (1)
 7. Francie Francie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codda na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codda. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codda častějším příjmením a ve kterých zemích je Codda neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codda začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Codda. To je způsobeno tím, že příjmení Codda často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codda, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codda.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codda mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codda, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codda prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codda, jak můžeme zjistit.

 1. Cedda
 2. Coada
 3. Coda
 4. Codd
 5. Codde
 6. Cidda
 7. Cada
 8. Cadd
 9. Caddo
 10. Caddy
 11. Cauda
 12. Ceada
 13. Ceddia
 14. Chada
 15. Chadda
 16. Cheda
 17. Chida
 18. Choda
 19. Coad
 20. Coade
 21. Coady
 22. Cod
 23. Codau
 24. Coday
 25. Code
 26. Codey
 27. Codi
 28. Codio
 29. Codo
 30. Cody
 31. Coedo
 32. Coido
 33. Coita
 34. Cood
 35. Coode
 36. Coody
 37. Cota
 38. Cotea
 39. Cotta
 40. Coude