Příjmení Coedo

Chcete-li vědět více o příjmení Coedo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coedo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coedo.

Příjmení Coedo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coedo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coedo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coedo

Zobrazit mapu příjmení Coedo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coedoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coedo, abychom získali přesné informace o všech Coedo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coedo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coedo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coedo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coedo na světě

 1. Španělsko Španělsko (201)
 2. Argentina Argentina (16)
 3. Uruguay Uruguay (15)
 4. Spojené státy Spojené státy (9)
 5. Filipíny Filipíny (6)
 6. Brazílie Brazílie (3)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 8. Německo Německo (2)
 9. Kanada Kanada (1)
 10. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coedo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coedo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coedo častějším příjmením a ve kterých zemích je Coedo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coedo začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coedo mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coedo, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cedo
 2. Codo
 3. Coeto
 4. Coido
 5. Caddo
 6. Cado
 7. Caido
 8. Caudo
 9. Ced
 10. Cedi
 11. Ceto
 12. Cheda
 13. Cheto
 14. Coad
 15. Coada
 16. Coade
 17. Coady
 18. Cod
 19. Coda
 20. Codd
 21. Codde
 22. Code
 23. Codi
 24. Codio
 25. Cody
 26. Coito
 27. Cood
 28. Coode
 29. Coody
 30. Coto
 31. Cotto
 32. Coude
 33. Couto
 34. Coyado
 35. Cueto
 36. Choeda
 37. Cedeo
 38. Cudo
 39. Cede
 40. Chudo