Příjmení Colonne

Chcete-li vědět více o příjmení Colonne, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colonne je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colonne.

Příjmení Colonne ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colonne, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colonne určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colonne

Zobrazit mapu příjmení Colonne

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colonneů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colonne, abychom získali přesné informace o všech Colonne, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colonne, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colonne. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colonne naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colonne na světě

 1. Srí Lanka Srí Lanka (1973)
 2. Francie Francie (93)
 3. Belgie Belgie (69)
 4. Francouzská Polynésie Francouzská Polynésie (25)
 5. Spojené státy Spojené státy (8)
 6. Kanada Kanada (2)
 7. Anglie Anglie (2)
 8. Itálie Itálie (2)
 9. Botswana Botswana (1)
 10. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 11. Indonésie Indonésie (1)
 12. Indie Indie (1)
 13. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 14. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colonne na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colonne. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colonne častějším příjmením a ve kterých zemích je Colonne neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colonne. To je způsobeno tím, že příjmení Colonne často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colonne mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colonne, která mají odlišný původ a význam..

 1. Calonne
 2. Colone
 3. Colonna
 4. Calone
 5. Celone
 6. Clone
 7. Collone
 8. Colne
 9. Colome
 10. Colon
 11. Colona
 12. Coloney
 13. Colonia
 14. Colonio
 15. Colono
 16. Colony
 17. Colione
 18. Colline
 19. Coloni
 20. Coline
 21. Calanni
 22. Calhane
 23. Calhoune
 24. Calne
 25. Caloen
 26. Calon
 27. Celon
 28. Celona
 29. Celoni
 30. Cialone
 31. Clanny
 32. Clenney
 33. Cleyne
 34. Cline
 35. Clon
 36. Cloney
 37. Cloon
 38. Clooney
 39. Clown
 40. Clowney