Příjmení Coloney

Chcete-li vědět více o příjmení Coloney, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coloney je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coloney.

Příjmení Coloney ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coloney, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coloney určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coloney

Zobrazit mapu příjmení Coloney

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coloneyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coloney, abychom získali přesné informace o všech Coloney, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coloney, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coloney. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coloney naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coloney na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (142)
 2. Lotyšsko Lotyšsko (17)
 3. Indie Indie (5)
 4. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coloney na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coloney. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coloney častějším příjmením a ve kterých zemích je Coloney neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coloney začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Coloney. To je způsobeno tím, že příjmení Coloney často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coloney mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coloney, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Coloney nebo některé z příjmení podobných Coloney vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coloney jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coloney s společným kořenem.

 1. Cloney
 2. Colney
 3. Colone
 4. Colony
 5. Calney
 6. Calone
 7. Celone
 8. Claney
 9. Clone
 10. Clooney
 11. Clowney
 12. Cluney
 13. Collone
 14. Colne
 15. Colome
 16. Colomy
 17. Colon
 18. Colona
 19. Colonia
 20. Colonio
 21. Colonna
 22. Colonne
 23. Colono
 24. Colione
 25. Coloni
 26. Coline
 27. Calne
 28. Caloen
 29. Calon
 30. Calonne
 31. Celny
 32. Celon
 33. Celona
 34. Celoni
 35. Cialone
 36. Clanny
 37. Clenney
 38. Cleny
 39. Cline
 40. Clon