Příjmení Colhoun

Chcete-li vědět více o příjmení Colhoun, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colhoun je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colhoun.

Příjmení Colhoun ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colhoun, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colhoun určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colhoun

Zobrazit mapu příjmení Colhoun

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colhounů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colhoun, abychom získali přesné informace o všech Colhoun, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colhoun, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colhoun. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colhoun naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colhoun na světě

 1. Severní Irsko Severní Irsko (437)
 2. Spojené státy Spojené státy (235)
 3. Irsko Irsko (170)
 4. Anglie Anglie (167)
 5. Austrálie Austrálie (159)
 6. Kanada Kanada (98)
 7. Nový Zéland Nový Zéland (75)
 8. Skotsko Skotsko (67)
 9. Německo Německo (17)
 10. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (15)
 11. Wales Wales (11)
 12. Zimbabwe Zimbabwe (7)
 13. Švédsko Švédsko (3)
 14. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 15. Francie Francie (1)
 16. Nigérie Nigérie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colhoun na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colhoun. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colhoun častějším příjmením a ve kterých zemích je Colhoun neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colhoun začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colhoun prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colhoun, jak můžeme zjistit.

 1. Calhoun
 2. Calhoon
 3. Calhoune
 4. Collon
 5. Colon
 6. Colun
 7. Calloen
 8. Callon
 9. Caloen
 10. Calon
 11. Calouin
 12. Celon
 13. Cleon
 14. Clon
 15. Cloon
 16. Clown
 17. Clun
 18. Colahan
 19. Colan
 20. Colen
 21. Coleoni
 22. Colian
 23. Colin
 24. Colleen
 25. Collen
 26. Collien
 27. Collin
 28. Colln
 29. Collom
 30. Collone
 31. Collum
 32. Collyn
 33. Coln
 34. Colom
 35. Coloma
 36. Colome
 37. Colomo
 38. Colomy
 39. Colona
 40. Colone