Příjmení Collien

Chcete-li vědět více o příjmení Collien, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collien je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collien.

Příjmení Collien ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collien, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collien určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collien

Zobrazit mapu příjmení Collien

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collienů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collien, abychom získali přesné informace o všech Collien, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collien, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collien. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collien naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collien na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (165)
 2. Austrálie Austrálie (13)
 3. Německo Německo (13)
 4. Francie Francie (5)
 5. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (2)
 6. Brazílie Brazílie (1)
 7. Libérie Libérie (1)
 8. Lotyšsko Lotyšsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collien na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collien. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collien častějším příjmením a ve kterých zemích je Collien neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Collien začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collien, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collien.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Collien mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Collien, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collien prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collien, jak můžeme zjistit.

 1. Colleen
 2. Collen
 3. Collin
 4. Callen
 5. Callin
 6. Callion
 7. Calloen
 8. Coelen
 9. Colen
 10. Colian
 11. Colin
 12. Collem
 13. Collina
 14. Collini
 15. Collino
 16. Colln
 17. Collon
 18. Collyn
 19. Coolen
 20. Coolin
 21. Cowlin
 22. Cullen
 23. Cullin
 24. Calien
 25. Chollin
 26. Cillion
 27. Colline
 28. Collione
 29. Calin
 30. Callan
 31. Callhan
 32. Callihan
 33. Callon
 34. Caloen
 35. Caloian
 36. Caluian
 37. Caulin
 38. Celain
 39. Celin
 40. Cellan