Příjmení Collino

Chcete-li vědět více o příjmení Collino, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collino je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collino.

Příjmení Collino ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collino, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collino určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collino

Zobrazit mapu příjmení Collino

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collinoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collino, abychom získali přesné informace o všech Collino, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collino, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collino. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collino naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collino na světě

 1. Itálie Itálie (1043)
 2. Argentina Argentina (601)
 3. Brazílie Brazílie (196)
 4. Spojené státy Spojené státy (81)
 5. Francie Francie (80)
 6. Rakousko Rakousko (26)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (11)
 8. Anglie Anglie (11)
 9. Ekvádor Ekvádor (8)
 10. Kanada Kanada (3)
 11. Česká republika Česká republika (3)
 12. Lucembursko Lucembursko (2)
 13. Venezuela Venezuela (2)
 14. Angola Angola (1)
 15. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (1)
 16. Kolumbie Kolumbie (1)
 17. Španělsko Španělsko (1)
 18. Uganda Uganda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collino na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collino. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collino častějším příjmením a ve kterých zemích je Collino neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Collino začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collino prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collino, jak můžeme zjistit.

 1. Colino
 2. Collin
 3. Collina
 4. Collini
 5. Collinao
 6. Colline
 7. Callin
 8. Celino
 9. Cellini
 10. Chellino
 11. Ciolino
 12. Colin
 13. Colina
 14. Colini
 15. Collani
 16. Collen
 17. Collien
 18. Colln
 19. Collon
 20. Collone
 21. Collyn
 22. Colono
 23. Coolin
 24. Cowlin
 25. Cullin
 26. Cullina
 27. Collana
 28. Chollin
 29. Celline
 30. Callini
 31. Cilliano
 32. Coleno
 33. Collione
 34. Calino
 35. Coline
 36. Calano
 37. Caliano
 38. Calin
 39. Calina
 40. Calini