Příjmení Colono

Chcete-li vědět více o příjmení Colono, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colono je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colono.

Příjmení Colono ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colono, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colono určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colono

Zobrazit mapu příjmení Colono

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colonoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colono, abychom získali přesné informace o všech Colono, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colono, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colono. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colono naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colono na světě

 1. Brazílie Brazílie (138)
 2. Argentina Argentina (38)
 3. Itálie Itálie (32)
 4. Spojené státy Spojené státy (8)
 5. Kostarika Kostarika (1)
 6. Německo Německo (1)
 7. Panama Panama (1)
 8. Peru Peru (1)
 9. Filipíny Filipíny (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colono na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colono. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colono častějším příjmením a ve kterých zemích je Colono neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colono, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colono.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colono mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colono, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colono prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colono, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colono nebo některé z příjmení podobných Colono vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colono jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colono s společným kořenem.

 1. Colino
 2. Colomo
 3. Colon
 4. Colona
 5. Colone
 6. Colonio
 7. Colony
 8. Coleno
 9. Coloni
 10. Calano
 11. Calon
 12. Calone
 13. Celano
 14. Celino
 15. Celon
 16. Celona
 17. Celone
 18. Celoni
 19. Cilano
 20. Ciolino
 21. Clon
 22. Clone
 23. Colan
 24. Colana
 25. Colen
 26. Coleoni
 27. Colin
 28. Colina
 29. Colini
 30. Collino
 31. Colln
 32. Collon
 33. Collone
 34. Coln
 35. Colna
 36. Colne
 37. Colom
 38. Coloma
 39. Colome
 40. Colomy