Příjmení Coloni

Chcete-li vědět více o příjmení Coloni, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coloni je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coloni.

Příjmení Coloni ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coloni, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coloni určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coloni

Zobrazit mapu příjmení Coloni

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coloniů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coloni, abychom získali přesné informace o všech Coloni, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coloni, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coloni. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coloni naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coloni na světě

 1. Itálie Itálie (286)
 2. Brazílie Brazílie (156)
 3. Spojené státy Spojené státy (62)
 4. Malajsie Malajsie (23)
 5. Mexiko Mexiko (13)
 6. Austrálie Austrálie (12)
 7. Tchaj-wan Tchaj-wan (12)
 8. Švýcarsko Švýcarsko (6)
 9. Rakousko Rakousko (2)
 10. Německo Německo (2)
 11. Anglie Anglie (2)
 12. Nigérie Nigérie (2)
 13. Afghánistán Afghánistán (1)
 14. Belgie Belgie (1)
 15. Francie Francie (1)
 16. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (1)
 17. Pákistán Pákistán (1)
 18. Uganda Uganda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coloni na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coloni. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coloni častějším příjmením a ve kterých zemích je Coloni neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coloni začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coloni, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coloni.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coloni prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coloni, jak můžeme zjistit.

 1. Celoni
 2. Coleoni
 3. Colini
 4. Colon
 5. Colona
 6. Colone
 7. Colonia
 8. Colonio
 9. Colono
 10. Colony
 11. Caloni
 12. Calani
 13. Calini
 14. Calon
 15. Calone
 16. Celani
 17. Celini
 18. Celon
 19. Celona
 20. Celone
 21. Clon
 22. Clone
 23. Colan
 24. Colana
 25. Colen
 26. Colin
 27. Colina
 28. Colino
 29. Collani
 30. Colleoni
 31. Collini
 32. Colln
 33. Collon
 34. Collone
 35. Coln
 36. Colna
 37. Colne
 38. Colom
 39. Coloma
 40. Colome