Příjmení Colony

Chcete-li vědět více o příjmení Colony, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colony je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colony.

Příjmení Colony ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colony, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colony určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colony

Zobrazit mapu příjmení Colony

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colonyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colony, abychom získali přesné informace o všech Colony, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colony, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colony. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colony naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colony na světě

 1. Pákistán Pákistán (534)
 2. Spojené státy Spojené státy (417)
 3. Nigérie Nigérie (100)
 4. Indie Indie (65)
 5. Anglie Anglie (11)
 6. Mauricius Mauricius (5)
 7. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (4)
 8. Kanada Kanada (2)
 9. Francie Francie (2)
 10. Rakousko Rakousko (1)
 11. Bulharsko Bulharsko (1)
 12. Brazílie Brazílie (1)
 13. Kolumbie Kolumbie (1)
 14. Indonésie Indonésie (1)
 15. Írán Írán (1)
 16. Malajsie Malajsie (1)
 17. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colony na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colony. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colony častějším příjmením a ve kterých zemích je Colony neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colony začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colony. To je způsobeno tím, že příjmení Colony často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colony, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colony.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colony prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colony, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colony nebo některé z příjmení podobných Colony vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colony jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colony s společným kořenem.

 1. Colomy
 2. Colon
 3. Colona
 4. Colone
 5. Coloney
 6. Colono
 7. Coloni
 8. Calon
 9. Calone
 10. Celny
 11. Celon
 12. Celona
 13. Celone
 14. Celoni
 15. Cleny
 16. Clon
 17. Clone
 18. Cloney
 19. Cluny
 20. Colan
 21. Colana
 22. Colen
 23. Coleoni
 24. Colin
 25. Colina
 26. Colini
 27. Colino
 28. Colln
 29. Collon
 30. Collone
 31. Coln
 32. Colna
 33. Colne
 34. Colney
 35. Colom
 36. Coloma
 37. Colome
 38. Colomo
 39. Colonia
 40. Colonio