Příjmení Colne

Chcete-li vědět více o příjmení Colne, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colne je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colne.

Příjmení Colne ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colne, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colne určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colne

Zobrazit mapu příjmení Colne

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colneů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colne, abychom získali přesné informace o všech Colne, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colne, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colne. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colne naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colne na světě

 1. Francie Francie (119)
 2. Anglie Anglie (18)
 3. Kolumbie Kolumbie (1)
 4. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colne na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colne. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colne častějším příjmením a ve kterých zemích je Colne neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colne začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colne, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colne.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colne prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colne, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colne nebo některé z příjmení podobných Colne vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colne jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colne s společným kořenem.

 1. Calne
 2. Colme
 3. Coln
 4. Colna
 5. Colney
 6. Colone
 7. Coline
 8. Calney
 9. Calone
 10. Celny
 11. Celone
 12. Cline
 13. Clone
 14. Clune
 15. Clyne
 16. Coeln
 17. Colan
 18. Colana
 19. Colem
 20. Colen
 21. Colin
 22. Colina
 23. Colini
 24. Colino
 25. Collem
 26. Collen
 27. Colln
 28. Collone
 29. Colom
 30. Colome
 31. Colon
 32. Colona
 33. Coloney
 34. Colonne
 35. Colono
 36. Colony
 37. Colume
 38. Colyn
 39. Culane
 40. Culme