Příjmení Colney

Chcete-li vědět více o příjmení Colney, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colney je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colney.

Příjmení Colney ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colney, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colney určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colney

Zobrazit mapu příjmení Colney

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colneyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colney, abychom získali přesné informace o všech Colney, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colney, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colney. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colney naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colney na světě

 1. Indie Indie (759)
 2. Francie Francie (195)
 3. Spojené státy Spojené státy (29)
 4. Kanada Kanada (18)
 5. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (8)
 6. Anglie Anglie (1)
 7. Wales Wales (1)
 8. Jižní Korea Jižní Korea (1)
 9. Madagaskar Madagaskar (1)
 10. Norsko Norsko (1)
 11. Singapur Singapur (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colney na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colney. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colney častějším příjmením a ve kterých zemích je Colney neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colney začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colney, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colney.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colney mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colney, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colney prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colney, jak můžeme zjistit.

 1. Calney
 2. Colne
 3. Coloney
 4. Calne
 5. Celny
 6. Claney
 7. Cloney
 8. Clooney
 9. Clowney
 10. Cluney
 11. Colem
 12. Colen
 13. Collem
 14. Collen
 15. Colme
 16. Coln
 17. Colna
 18. Colomy
 19. Colone
 20. Colony
 21. Colmay
 22. Coline
 23. Callen
 24. Caloen
 25. Calone
 26. Celone
 27. Claen
 28. Clanny
 29. Cleen
 30. Clem
 31. Clenney
 32. Cleny
 33. Cleyn
 34. Cline
 35. Clone
 36. Clune
 37. Cluny
 38. Clyne
 39. Coelen
 40. Coeln