Příjmení Colem

Chcete-li vědět více o příjmení Colem, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colem je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colem.

Příjmení Colem ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colem, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colem určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colem

Zobrazit mapu příjmení Colem

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colemů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colem, abychom získali přesné informace o všech Colem, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colem, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colem. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colem naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colem na světě

 1. Brazílie Brazílie (117)
 2. Ekvádor Ekvádor (24)
 3. Spojené státy Spojené státy (15)
 4. Filipíny Filipíny (5)
 5. Indie Indie (4)
 6. Argentina Argentina (1)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 8. Kolumbie Kolumbie (1)
 9. Nigérie Nigérie (1)
 10. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colem na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colem. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colem častějším příjmením a ve kterých zemích je Colem neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colem začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colem. To je způsobeno tím, že příjmení Colem často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colem, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colem.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colem prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colem, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colem nebo některé z příjmení podobných Colem vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colem jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colem s společným kořenem.

 1. Clem
 2. Colen
 3. Collem
 4. Colom
 5. Colm
 6. Colam
 7. Colum
 8. Calm
 9. Clam
 10. Clema
 11. Clemm
 12. Clemo
 13. Clim
 14. Clum
 15. Coelen
 16. Colan
 17. Colima
 18. Colin
 19. Collen
 20. Colln
 21. Collom
 22. Collum
 23. Colme
 24. Coln
 25. Colna
 26. Colne
 27. Colney
 28. Coloma
 29. Colome
 30. Colomo
 31. Colomy
 32. Colon
 33. Colume
 34. Colyn
 35. Coolen
 36. Coulam
 37. Coulom
 38. Colun
 39. Culam
 40. Cholom