Příjmení Collom

Chcete-li vědět více o příjmení Collom, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collom je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collom.

Příjmení Collom ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collom, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collom určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collom

Zobrazit mapu příjmení Collom

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collomů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collom, abychom získali přesné informace o všech Collom, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collom, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collom. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collom naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collom na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (1525)
 2. Srí Lanka Srí Lanka (292)
 3. Anglie Anglie (149)
 4. Wales Wales (26)
 5. Austrálie Austrálie (23)
 6. Kanada Kanada (16)
 7. Nový Zéland Nový Zéland (6)
 8. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (4)
 9. Filipíny Filipíny (2)
 10. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (2)
 11. Afghánistán Afghánistán (1)
 12. Francie Francie (1)
 13. Skotsko Skotsko (1)
 14. Mexiko Mexiko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collom na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collom. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collom častějším příjmením a ve kterých zemích je Collom neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Collom. To je způsobeno tím, že příjmení Collom často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collom, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collom.

 1. Collem
 2. Collon
 3. Collum
 4. Colom
 5. Coulom
 6. Cullom
 7. Callam
 8. Callon
 9. Callum
 10. Chalom
 11. Colem
 12. Collen
 13. Collin
 14. Colln
 15. Collone
 16. Collyn
 17. Coloma
 18. Colome
 19. Colomo
 20. Colomy
 21. Colon
 22. Coulam
 23. Coullon
 24. Coulon
 25. Cullum
 26. Colm
 27. Cholom
 28. Colam
 29. Colum
 30. Cowlam
 31. Cullon
 32. Caillon
 33. Callan
 34. Callen
 35. Callin
 36. Callion
 37. Calloen
 38. Calm
 39. Calmo
 40. Calon