Příjmení Coleoni

Chcete-li vědět více o příjmení Coleoni, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coleoni je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coleoni.

Příjmení Coleoni ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coleoni, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coleoni určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coleoni

Zobrazit mapu příjmení Coleoni

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coleoniů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coleoni, abychom získali přesné informace o všech Coleoni, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coleoni, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coleoni. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coleoni naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coleoni na světě

 1. Brazílie Brazílie (161)
 2. Argentina Argentina (56)
 3. Spojené státy Spojené státy (4)
 4. Bolívie Bolívie (4)
 5. Chile Chile (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coleoni na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coleoni. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coleoni častějším příjmením a ve kterých zemích je Coleoni neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coleoni. To je způsobeno tím, že příjmení Coleoni často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coleoni nebo některé z příjmení podobných Coleoni vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coleoni jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coleoni s společným kořenem.

 1. Colleoni
 2. Coloni
 3. Celoni
 4. Cleon
 5. Colen
 6. Colini
 7. Collani
 8. Collini
 9. Collon
 10. Collone
 11. Colon
 12. Colona
 13. Colone
 14. Colonia
 15. Colonio
 16. Colono
 17. Colony
 18. Coleno
 19. Colione
 20. Caloni
 21. Calloni
 22. Celloni
 23. Calani
 24. Calanni
 25. Caliani
 26. Calini
 27. Callon
 28. Calon
 29. Calone
 30. Celani
 31. Celini
 32. Cellini
 33. Celon
 34. Celona
 35. Celone
 36. Chaleon
 37. Cilleni
 38. Cleen
 39. Clein
 40. Cleny