Příjmení Colline

Chcete-li vědět více o příjmení Colline, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colline je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colline.

Příjmení Colline ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colline, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colline určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colline

Zobrazit mapu příjmení Colline

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collineů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colline, abychom získali přesné informace o všech Colline, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colline, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colline. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colline naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colline na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (109)
 2. Itálie Itálie (71)
 3. Libérie Libérie (22)
 4. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (8)
 5. Francie Francie (6)
 6. Uganda Uganda (5)
 7. Malajsie Malajsie (4)
 8. Nigérie Nigérie (3)
 9. Anglie Anglie (2)
 10. Austrálie Austrálie (1)
 11. Botswana Botswana (1)
 12. Kanada Kanada (1)
 13. Kamerun Kamerun (1)
 14. Německo Německo (1)
 15. Maroko Maroko (1)
 16. Tchaj-wan Tchaj-wan (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colline na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colline. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colline častějším příjmením a ve kterých zemích je Colline neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colline začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colline. To je způsobeno tím, že příjmení Colline často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colline, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colline.

 1. Collin
 2. Collina
 3. Collini
 4. Collino
 5. Collone
 6. Celline
 7. Collione
 8. Coline
 9. Callin
 10. Cellini
 11. Cline
 12. Colin
 13. Colina
 14. Colini
 15. Colino
 16. Collani
 17. Collen
 18. Collien
 19. Colln
 20. Collon
 21. Collyn
 22. Colne
 23. Colone
 24. Colonne
 25. Coolin
 26. Cowlin
 27. Cullane
 28. Cullin
 29. Cullina
 30. Collana
 31. Celine
 32. Chollin
 33. Collinao
 34. Callini
 35. Colione
 36. Chaline
 37. Céline
 38. Cellone
 39. Calhane
 40. Calin