Příjmení Abdel-fatah

Chcete-li vědět více o příjmení Abdel-fatah, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdel-fatah je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdel-fatah.

Příjmení Abdel-fatah ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdel-fatah, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdel-fatah určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdel-fatah

Zobrazit mapu příjmení Abdel-fatah

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdel-fatahů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdel-fatah, abychom získali přesné informace o všech Abdel-fatah, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdel-fatah, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdel-fatah. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdel-fatah naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdel-fatah na světě

 1. Egypt Egypt (1068)
 2. Austrálie Austrálie (6)
 3. Španělsko Španělsko (5)
 4. Anglie Anglie (2)
 5. Spojené státy Spojené státy (2)
 6. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 7. Kanada Kanada (1)
 8. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 9. Súdán Súdán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdel-fatah na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdel-fatah. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdel-fatah častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdel-fatah neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdel-fatah začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Abdelfatah
 2. Abdelfattah
 3. Abdelfetah
 4. Abdel fattah
 5. Abdel-salam
 6. Abdel-sattar
 7. Abdel-wahab
 8. Abdelfettah
 9. Abdel-lah
 10. Abdel-rahman
 11. Abdelaal
 12. Abdelah
 13. Abdelatif
 14. Abdelilah
 15. Abdeljawad
 16. Abdellah
 17. Abdellati
 18. Abdellatif
 19. Abdelmalak
 20. Abdelouahab
 21. Abdelraza
 22. Abdelsalam
 23. Abdelwahab
 24. Abdul-ahad
 25. Abdul-salam
 26. Abdul-samad
 27. Abdul-sattar
 28. Abdul-latif
 29. Abdel-wahid
 30. Abdel-zahra
 31. Abdel-hadi
 32. Abdelatef
 33. Abdelelah
 34. Abdelati
 35. Abdelillah
 36. Abdelhilah
 37. Abdelwahad
 38. Abdeljalak
 39. Abdeljalal
 40. Abdelouahad