Příjmení Collens

Chcete-li vědět více o příjmení Collens, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collens je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collens.

Příjmení Collens ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collens, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collens určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collens

Zobrazit mapu příjmení Collens

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collensů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collens, abychom získali přesné informace o všech Collens, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collens, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collens. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collens naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collens na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (263)
 2. Kanada Kanada (240)
 3. Nizozemsko Nizozemsko (100)
 4. Anglie Anglie (78)
 5. Peru Peru (40)
 6. Austrálie Austrálie (27)
 7. Belgie Belgie (9)
 8. Rusko Rusko (9)
 9. Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago (7)
 10. Americké Panenské ostrovy Americké Panenské ostrovy (5)
 11. Indie Indie (4)
 12. Brazílie Brazílie (2)
 13. Bangladéš Bangladéš (1)
 14. Španělsko Španělsko (1)
 15. Francie Francie (1)
 16. Mexiko Mexiko (1)
 17. Singapur Singapur (1)
 18. Thajsko Thajsko (1)
 19. Tchaj-wan Tchaj-wan (1)
 20. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)
 21. Zambie Zambie (1)
 22. Zimbabwe Zimbabwe (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collens na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collens. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collens častějším příjmením a ve kterých zemích je Collens neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Collens. To je způsobeno tím, že příjmení Collens často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collens prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collens, jak můžeme zjistit.

 1. Callens
 2. Collins
 3. Collyns
 4. Coolens
 5. Cullens
 6. Collons
 7. Callans
 8. Callins
 9. Cellins
 10. Colins
 11. Colling
 12. Collings
 13. Collums
 14. Colmes
 15. Colons
 16. Colyns
 17. Coolins
 18. Cullins
 19. Calens
 20. Calloens
 21. Colllins
 22. Challens
 23. Calmes
 24. Challons
 25. Chalons
 26. Clans
 27. Colinas
 28. Colines
 29. Coling
 30. Collange
 31. Collinge
 32. Collinson
 33. Collonges
 34. Colms
 35. Colomas
 36. Colomes
 37. Cooling
 38. Coolong
 39. Coulenges
 40. Cowling