Příjmení Colmegna

Chcete-li vědět více o příjmení Colmegna, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colmegna je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colmegna.

Příjmení Colmegna ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colmegna, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colmegna určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colmegna

Zobrazit mapu příjmení Colmegna

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colmegnaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colmegna, abychom získali přesné informace o všech Colmegna, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colmegna, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colmegna. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colmegna naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colmegna na světě

 1. Itálie Itálie (530)
 2. Argentina Argentina (361)
 3. Uruguay Uruguay (26)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (7)
 5. Francie Francie (7)
 6. Austrálie Austrálie (5)
 7. Kanada Kanada (3)
 8. Spojené státy Spojené státy (2)
 9. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (2)
 10. Brazílie Brazílie (1)
 11. Česká republika Česká republika (1)
 12. Egypt Egypt (1)
 13. Španělsko Španělsko (1)
 14. Anglie Anglie (1)
 15. Slovensko Slovensko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colmegna na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colmegna. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colmegna častějším příjmením a ve kterých zemích je Colmegna neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colmegna prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colmegna, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colmegna nebo některé z příjmení podobných Colmegna vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colmegna jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colmegna s společným kořenem.

 1. Collens
 2. Colmes
 3. Colonga
 4. Columga
 5. Colunga
 6. Callens
 7. Calmes
 8. Calmese
 9. Calonga
 10. Calongne
 11. Celenza
 12. Colinas
 13. Coling
 14. Colins
 15. Colling
 16. Collins
 17. Collyns
 18. Colms
 19. Colnago
 20. Colomes
 21. Colonges
 22. Colons
 23. Colounga
 24. Colungo
 25. Colyns
 26. Coolens
 27. Cullens
 28. Colange
 29. Collons
 30. Calunga
 31. Colongo
 32. Calens
 33. Colllins
 34. Colnaghi
 35. Calmez
 36. Calamusa
 37. Calancea
 38. Calancha
 39. Calence
 40. Calenzo