Příjmení Colllins

Chcete-li vědět více o příjmení Colllins, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colllins je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colllins.

Příjmení Colllins ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colllins, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colllins určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colllins

Zobrazit mapu příjmení Colllins

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colllinsů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colllins, abychom získali přesné informace o všech Colllins, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colllins, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colllins. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colllins naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colllins na světě

 1. Anglie Anglie (12)
 2. Kanada Kanada (4)
 3. Nigérie Nigérie (2)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colllins na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colllins. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colllins častějším příjmením a ve kterých zemích je Colllins neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colllins začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colllins. To je způsobeno tím, že příjmení Colllins často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colllins nebo některé z příjmení podobných Colllins vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colllins jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colllins s společným kořenem.

 1. Collins
 2. Callins
 3. Cellins
 4. Colins
 5. Collens
 6. Colling
 7. Collings
 8. Collyns
 9. Coolins
 10. Cullins
 11. Collons
 12. Coulling
 13. Callans
 14. Callens
 15. Challons
 16. Colinas
 17. Colines
 18. Coling
 19. Collinge
 20. Collinson
 21. Collums
 22. Colonius
 23. Colons
 24. Colyns
 25. Coolens
 26. Cooling
 27. Cowling
 28. Cullens
 29. Culling
 30. Cullings
 31. Colinso
 32. Celins
 33. Calloens
 34. Challens
 35. Couling
 36. Calanis
 37. Cayling
 38. Chalons
 39. Clans
 40. Clines