Příjmení Colonius

Chcete-li vědět více o příjmení Colonius, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colonius je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colonius.

Příjmení Colonius ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colonius, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colonius určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colonius

Zobrazit mapu příjmení Colonius

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coloniusů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colonius, abychom získali přesné informace o všech Colonius, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colonius, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colonius. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colonius naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colonius na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (109)
 2. Belgie Belgie (70)
 3. Německo Německo (43)
 4. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (6)
 5. Francie Francie (2)
 6. Argentina Argentina (1)
 7. Itálie Itálie (1)
 8. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colonius na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colonius. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colonius častějším příjmením a ve kterých zemích je Colonius neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colonius začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colonius. To je způsobeno tím, že příjmení Colonius často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colonius prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colonius, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colonius nebo některé z příjmení podobných Colonius vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colonius jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colonius s společným kořenem.

 1. Colonges
 2. Colonques
 3. Colons
 4. Cilonis
 5. Colonos
 6. Calanis
 7. Clunis
 8. Colinas
 9. Colines
 10. Colins
 11. Collins
 12. Collonges
 13. Collongue
 14. Colomas
 15. Colomes
 16. Colonese
 17. Colonga
 18. Colonjon
 19. Colonnese
 20. Colonnesi
 21. Colonsay
 22. Colyns
 23. Coolins
 24. Coulonges
 25. Collons
 26. Colongo
 27. Colllins
 28. Callins
 29. Calmus
 30. Calonga
 31. Calonge
 32. Calongne
 33. Calonje
 34. Cellins
 35. Chalons
 36. Cilloniz
 37. Clans
 38. Clinciu
 39. Clines
 40. Clings