Příjmení Colonnese

Chcete-li vědět více o příjmení Colonnese, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colonnese je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colonnese.

Příjmení Colonnese ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colonnese, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colonnese určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colonnese

Zobrazit mapu příjmení Colonnese

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colonneseů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colonnese, abychom získali přesné informace o všech Colonnese, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colonnese, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colonnese. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colonnese naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colonnese na světě

 1. Itálie Itálie (348)
 2. Spojené státy Spojené státy (155)
 3. Argentina Argentina (122)
 4. Brazílie Brazílie (66)
 5. Anglie Anglie (12)
 6. Francie Francie (11)
 7. Uruguay Uruguay (7)
 8. Kanada Kanada (4)
 9. Španělsko Španělsko (2)
 10. Chile Chile (1)
 11. Německo Německo (1)
 12. Senegal Senegal (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colonnese na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colonnese. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colonnese častějším příjmením a ve kterých zemích je Colonnese neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colonnese mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colonnese, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colonnese prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colonnese, jak můžeme zjistit.

 1. Colonese
 2. Colonnesi
 3. Colonges
 4. Colines
 5. Collonges
 6. Colomes
 7. Colonius
 8. Colonques
 9. Colons
 10. Coulonges
 11. Colonos
 12. Calmese
 13. Calonge
 14. Calongne
 15. Calonje
 16. Clines
 17. Clonce
 18. Clunes
 19. Clynes
 20. Colangelo
 21. Colinas
 22. Colins
 23. Collange
 24. Collens
 25. Collinge
 26. Collings
 27. Collins
 28. Collongue
 29. Collyns
 30. Colmes
 31. Colomas
 32. Colonga
 33. Colonjon
 34. Colonsay
 35. Colounga
 36. Colyns
 37. Coulanges
 38. Coulenges
 39. Cilonis
 40. Colange