Příjmení Colyns

Chcete-li vědět více o příjmení Colyns, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colyns je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colyns.

Příjmení Colyns ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colyns, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colyns určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colyns

Zobrazit mapu příjmení Colyns

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colynsů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colyns, abychom získali přesné informace o všech Colyns, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colyns, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colyns. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colyns naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colyns na světě

 1. Belgie Belgie (15)
 2. Švýcarsko Švýcarsko (6)
 3. Spojené státy Spojené státy (4)
 4. Kanada Kanada (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colyns na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colyns. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colyns častějším příjmením a ve kterých zemích je Colyns neobvyklé nebo neexistující příjmení.

 1. Colins
 2. Collyns
 3. Colons
 4. Clans
 5. Clynes
 6. Colinas
 7. Colines
 8. Coling
 9. Collens
 10. Collins
 11. Colmes
 12. Colms
 13. Coolens
 14. Coolins
 15. Colinso
 16. Collons
 17. Celins
 18. Colonos
 19. Calens
 20. Calanis
 21. Callans
 22. Callens
 23. Callins
 24. Calmes
 25. Calmus
 26. Cellins
 27. Chalons
 28. Clang
 29. Clines
 30. Cling
 31. Clings
 32. Clink
 33. Clunes
 34. Clunis
 35. Clunk
 36. Clynch
 37. Clynke
 38. Colinson
 39. Colling
 40. Collings