Příjmení Callins

Chcete-li vědět více o příjmení Callins, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Callins je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Callins.

Příjmení Callins ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Callins, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Callins určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Callins

Zobrazit mapu příjmení Callins

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Callinsů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Callins, abychom získali přesné informace o všech Callins, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Callins, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Callins. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Callins naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Callins na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (582)
 2. Brazílie Brazílie (37)
 3. Austrálie Austrálie (21)
 4. Jamajka Jamajka (6)
 5. Kanada Kanada (2)
 6. Indie Indie (2)
 7. Belgie Belgie (1)
 8. Guyana Guyana (1)
 9. Izrael Izrael (1)
 10. Kuvajt Kuvajt (1)
 11. Filipíny Filipíny (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Callins na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Callins. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Callins častějším příjmením a ve kterých zemích je Callins neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Callins začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Callins mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Callins, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Callins nebo některé z příjmení podobných Callins vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Callins jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Callins s společným kořenem.

 1. Callans
 2. Callens
 3. Cellins
 4. Collins
 5. Cullins
 6. Cayling
 7. Challons
 8. Colins
 9. Collens
 10. Colling
 11. Collings
 12. Collyns
 13. Coolins
 14. Cullens
 15. Culling
 16. Cullings
 17. Collons
 18. Caling
 19. Celins
 20. Calens
 21. Calloens
 22. Colllins
 23. Challens
 24. Calanis
 25. Calingo
 26. Calmes
 27. Calmus
 28. Chalons
 29. Clans
 30. Clines
 31. Cling
 32. Clings
 33. Clink
 34. Colinas
 35. Colines
 36. Coling
 37. Collinge
 38. Collinson
 39. Collums
 40. Colons