Příjmení Coling

Chcete-li vědět více o příjmení Coling, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coling je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coling.

Příjmení Coling ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coling, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coling určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coling

Zobrazit mapu příjmení Coling

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colingů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coling, abychom získali přesné informace o všech Coling, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coling, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coling. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coling naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coling na světě

 1. Filipíny Filipíny (279)
 2. Brazílie Brazílie (81)
 3. Spojené státy Spojené státy (70)
 4. Austrálie Austrálie (28)
 5. Anglie Anglie (28)
 6. Německo Německo (24)
 7. Indonésie Indonésie (20)
 8. Mexiko Mexiko (14)
 9. Kanada Kanada (13)
 10. Belgie Belgie (10)
 11. Argentina Argentina (4)
 12. Dánsko Dánsko (3)
 13. Francie Francie (1)
 14. Skotsko Skotsko (1)
 15. Lucembursko Lucembursko (1)
 16. Peru Peru (1)
 17. Rusko Rusko (1)
 18. Súdán Súdán (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coling na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coling. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coling častějším příjmením a ve kterých zemích je Coling neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coling začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coling nebo některé z příjmení podobných Coling vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coling jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coling s společným kořenem.

 1. Cling
 2. Colins
 3. Colling
 4. Cooling
 5. Cowling
 6. Caling
 7. Couling
 8. Calingo
 9. Cayling
 10. Clang
 11. Clinge
 12. Clings
 13. Clink
 14. Colinas
 15. Colines
 16. Collinge
 17. Collings
 18. Collins
 19. Colonga
 20. Colons
 21. Colunga
 22. Colungo
 23. Colyns
 24. Coolins
 25. Coolong
 26. Culling
 27. Colange
 28. Colinco
 29. Colinso
 30. Colongo
 31. Celins
 32. Culong
 33. Coulling
 34. Callins
 35. Calonga
 36. Calonge
 37. Cellins
 38. Clans
 39. Clinch
 40. Clinci